Yaşam

Dedikoduyu Dibe Vurdular: Olsaydı Olurdu Melis, Cansel’den Sonra TikTok’ta Nur’la Arayı Düzeltti!

Türk televizyonunun efsanesi Kısmetse Olur hala popülerliğini koruyor. İkonik ilk döneminin ünlü iki gelin adayı Melis ve Işık, programdan sonra birbirlerine girerek küsmüşlerdi. Sevgilisinin seçimine gülümsemeyen Melis, önce Cansel’le sonra Işık’la durumu düzeltti. Işık’la TikTok’ta canlı yayın açan Melis itirafta bulunarak dedikoduların dibine vurdu!

Kısmetse Olur’un iki ünlü gelin adayı Parıltı Erkoç ve Melis Buse Betkayan hala en çok konuşulanlar arasında.

Tartışmalı bir barışma olarak dönemi tamamlayan ikili, aslında programın sonlarına doğru durumu düzeltti.

Ama finalde ne olduysa ikili yine birbirine girdi! İddiaya göre Melis, Batuhan ve Parıltı çiftini hedef alan telaffuzlar yaparken Cansel ve Eser’in de devreye girmesiyle ortalık iyice karıştı!

Hal böyle olunca ikili program sonrası bir daha görüşmedi. İkinci sezona dahil olan Melis, hamile olduğu için programa konuk olan Nur ile karşı karşıya geldi ve barıştı.

Bir süre sonra Batuhan ve Ziya’nın evliliğinde çatlaklar yaşandı. Boşanma kararı alındıktan sonra Melis, Batuhan’a dair bildiği her şeyi ortaya dökmüştür. Daha sonra savcılığa “Batuhan beni ölümle tehdit ediyor” diyerek hata yaptı!

Programın üzerinden yıllar geçti ve hatta 3. dönem olan Kısmetse Olur için Aşkın Gücü programı YouTube’da yayınlanmaya başlarken, eski dost ve yeni düşman Cansel ve Melis açtıkları canlı yayında barışıp hasretlerini giderdiler. TikTok’ta.

Bu süreçte yanlış kişiyle yanlış bir bağ kuran, darp edildiğini ve tehditlere maruz kaldığını iddia eden Melis, bu kez Işık Erkoç ile TikTok’ta yine buzları eritti!

Aslında ikisi de son zamanlarda birbirleri hakkında uygun sözler ve dileklerde bulunuyorlardı. Hatta Melis, “Nur ve kızı Asel ile tanışmayı çok isterdim ama Batuhan aramızdan ayrıldı. Nur iyi bir kız ve arkadaştı. Keşke böyle olmasaydı” diyerek zeytin dalı uzattı.

Nur ise bu zeytin dalını her seferinde kabullenmiş ve Melis’in özünde iyi bir insan olduğunu söylemiştir.

Geçmişe dönen ve adeta itirafta bulunan ikili, isim vermeden eski rakiplerine de gol atmayı ihmal etmedi.

Özellikle programın sevilen adaylarından Daniela Grajdenau’nun Kısmetse Olur’un adını eve döndürmek amacıyla yayınladığı ve anlattığı Gülümsemeyi Unutma kitabını eleştirdiler!

Bakalım neler konuşmuşlar ?

?

Melis, Batuhan ve Mehtap ile asla ama asla görüşmeyeceğinin altını çizdi.

Daniela’nın çıkardığı kitabın saçma olduğunu söyleyerek alay ettiler ?

Melis, yeni Kısmetse Olur programında Elif Parıltı Yel’i Nur’a, Yaren Dağ’ı da kendine benzetmekle suçladı.

Peki siz bu barışma ve itiraf hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

caycumaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu